Kurk Kurk - Paslaugų nuostatai | Kurk Kurk

Ar seki mus Facebook?


Naujausias atnaujinimas January 14, 2020

Paslaugų nuostatai

Paslaugų nuostatų taikymas

Naudodamiesi „Kurk Kurk“ (šiuose paslaugų nuostatuose vadinama „Kurk Kurk“, „Kurk Kurk komanda“ „mes“ arba „mūsų“) svetaine ir tinklaraščiu www.kurkkurk.lt (šiuose paslaugų nuostatuose vadinama „tinklaraštis“, „svetainė“ ar „tinklapis“), jūs sutinkate su mūsų paslaugų nuostatais. Mūsų tinklaraštyje galite skaityti įrašus apie grafiką, analoginę fotografiją, iliustraciją, kitų menininkų darbus, taip pat sužinoti apie naujausius „Kurk Kurk“ renginius. Jūs galite dalintis ir komentuoti po kiekvienu straipsniu, pareikšti savo nuomonę konkrečia tema arba užduoti klausimą. Kaip teigiama šiose paslaugų teikimo sąlygose, visas turinys yra prieinamas ir gali būti nemokamai naudojamas privačių asmenų mokymosi ir tyrinėjimo tikslams.

Autorinės teisės

„Kurk Kurk“ komanda turi visas autorines ir nuosavybes teises į svetainę www.kurkkurk.lt ir prekinį ženklą „Kurk Kurk“. Visas mūsų tinklaraštyje esantis turinys – tinklaraščių straipsniai, nuotraukos, iliustracijos – tinklalapio išdėstymas priklauso ir yra išimtinai valdomas tik „Kurk Kurk“ komandos. Mums priklauso visos teisės į viską, kas parašyta, nupiešta, nufilmuota ir parodyta mūsų tinklaraštyje, naudojant mūsų prekės ženklą. Tai taip pat taikoma turiniui, rodomam mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, taip pat mūsų „Youtube“ kanale.

Jei norite naudoti mūsų turinį viešai, spausdindami, cituodami ar bendrindami, turite gauti mūsų leidimą tai daryti. Be to, naudodami mūsų teikiamą informacinę medžiagą, turite pateikti tiesioginę nuorodą į atitinkamą tinklaraščio straipsnį arba naudodami mūsų pagrindinę nuorodą www.kurkkurk.lt. Jei kyla klausimų, galite susisiekti su mūsų komanda el. paštu [email protected].

Mes turime teisę kreiptis į valdžios institucijas, jei turime įrodymų, kad mūsų tinklaraštyje pateiktas turinys buvo naudojamas kitur be mūsų sutikimo.

Palikdami savo komentarą po mūsų svetainėje viešinamu straipsniu, Jūs tuo pačiu suteikiate mums neišimtinę, visur ir visam laikui galiojančią teisę šį turinį bet kokiu būdu naudoti, kopijuoti, padaryti jį viešai prieinamu ar išimti iš Tinklalapio.

Komentavimas

„Kurk Kurk“ yra už kultūringus komentarus ir pagarbią diskusiją savo tikruoju vardu. Tad komentaruose nepageidaujame:

  • necenzūrinės leksikos;
  • įžeidžiančių komentarų;
  • tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų;
  • grasinančių komentarų;
  • reklamos.

Šias taisykles pažeidžiantys komentarai gali būti pašalinti, o vartotojui – atimtos teisės komentuoti.

Atgal į viršų

Garantijos atsakomybė

Mes darome viską, kad mūsų svetainė veiktų sklandžiai. Nepaisant to, mes nesuteikiame jokios garantijos, kad tinklapio funkcionavimas nebus nutrauktas ar kad svetainė visada bus prieinama. Mes pasiliekame teisę apriboti arba nutraukti mūsų svetainės veiklą be išankstinio įspėjimo.

Mes neatsakome už netikslumus ar kitas klaidas, kurios gali atsirasti mūsų svetainėje. Bet kuriuo metu galime atlikti pakeitimus ar pataisymus.

Mes neatsakome už vartotojų komentarų turinį ir pasiliekame teisę taisyti ar ištrinti šiuos komentarus, jei bus pažeistos šie paslaugų nuostatai. Be to, mes turime teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo ištrinti svetainėje pateiktus vartotojų komentarus.

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate ir pripažįstate, kad bet kokį turinį, kurį skaitote mūsų svetainėje, pasirenkate tik savo nuožiūra ir rizika, ir tik jūs esate atsakingi už padarytą žalą šiuo atžvilgiu.

Tiek, kiek leidžia imperatyvios įstatymo normos, mes neatsakome už bet kokius tiesioginius ir/ar netiesioginius nuostolius, kuriuos gali patirti vartotojai ar tretieji asmenys dėl Tinklapyje pateikiamo Turinio, dėl Tinklalapio veikimo sutrikimų ar trečiųjų asmenų Tinklalapyje patalpintos informacijos teisingumo bei teisėtumo.

Jei mūsų tinklaraštyje yra nuorodų į kitas svetaines, mes neatsakome už juose esančios informacijos turinį, taip pat mes nestebime, neatstovaujame ir nekontroliuojame tokių svetainių.

Atgal į viršų