Kurk Kurk - Slapukų politika | Kurk Kurk

Ar seki mus Facebook?


Naujausias atnaujinimas January 14, 2020

Slapukų politika

Ši slapukų politika paaiškina, kaip slapukai ir panašios technologijos naudojami, kai jūs lankotės www.kurkkurk.lt. Tai taip pat apima mūsų svetainę, el. laiškus ir kitas programas, kurias valdo „Kurk Kurk“ (šioje slapukų politikoje vadinama „Kurk Kurk“, „Kurk Kurk komanda“ „mes“ arba „mūsų“ ), taip pat bet kurias kitas kitas paslaugas, naudojančias šią slapukų politiką. Slapukų politika paaiškina, kas yra šios technologijos ir kodėl jos naudojamos, taip pat kokia yra jūsų teisė kontroliuoti jų naudojimą.

Šią slapukų politiką galime bet kada pakeisti. Bet koks šios slapukų politikos pakeitimas įsigalios, kai apie pakeistą slapukų politiką pranešime savo svetainėje. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į naudojamą interneto naršyklę ir saugomos lankytojo įrenginyje. Slapukai perkeliami į lankytojo kompiuterį pirmą kartą apsilankius Valdymo įmonės interneto svetainėje. Slapukais siekiama užtikrinti patogų, saugų interneto svetainės veikimą, taip pat analizuoti interneto svetainės lankytojų įpročius. Tai leidžia nuolatos gerinti interneto svetainės funkcionalumą, geriau pritaikyti ją lankytojų poreikiams.

Kai kurios slapukų rūšys – būtinieji ir analitiniai slapukai – yra reikalingos interneto svetainės tinkamam funkcionavimui. Dėl šios priežasties atsisakius šių slapukų interneto svetainė gali tapti nefunkcionali.

Keisdami savo interneto naršyklės nustatymus galite kontroliuoti slapukų naudojimą. Daugiau  naudingos informacijos apie slapukus, jų veikimą, apie tai, kaip juos kontroliuoti ir šalinti, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org.

Atgal į viršų