Kurk Kurk - „Kickstarter“ projektas „Borders“, kuriam reikalinga jūsų pagalba | Kurk Kurk

Ar seki mus Facebook?


Mūsų mylima menininkė ir „Kurk Kurk“ bendraautorė Gabrielė Zubauskaitė (Abriele Skaite) paskelbė netikėtą žinią. Ji ir jos draugas Thanos Kyratzis sukūrę knygą pavadinimu „Borders“.

Borders“ yra iliustruota knyga, kurią kūrė du migrantai. Knygoje aprašyti tikri, skirtingų žmonių iš viso pasaulio pasakojimai. Kiekvienas puslapis yra iliustruotas originaliomis Abriele Skaite iliustracijomis. Knyga susideda iš 15 interviu, kuriuos surinko Thanos.

Valstybių sienų problema yra daugialypė, jos poveikis asmeniniam gyvenimui ir socialiniams aspektams tapo ypač svarbus pastaruoju metu. „Borders“ prasidėjo kaip diskusija apie tai, kas sieja knygos autorius ir pašnekovus (kurių istorijos aprašomos knygoje) ir apie skirtingas kiekvieno patirtis. Visi turėjo savo nuomonę apie šią problemą, nesvarbu, ar tai kilo iš jų pačių gyvenimo, ar iš pažįstamų žmonių patirties.

Skaitant šią knygą galima pabandyti suvokti, ką išgyvena žmonės, kurie palieka savo gimtąją šalį ir bando kurti gyvenimą užsienyje. Pašnekovai savo pasakojimuose atskleidžia tai, ką reiškia palikti viską, kas pažįstama (tėvynė, draugai, šeima) ir leistis į nuotykį, kur nėra nieko aiškaus.

Ką reiškia būti migranto vaiku, augti kitokioje kultūroje nei ta, kurioje gimei? Kaip išgyventi šalyje, kurioje nori, bet negali jaustis kaip namuose. Tai tik kelios problemos, kurias kelia „Borders“ autoriai.

Borders“ yra projektas, daugelį kartų stebinęs pačius kūrėjus ir jie tikisi, kad taip pat nustebins ir savo skaitytojus. „Kurk Kurk“ komanda kviečia jus palaikyri šį projektą „Kickstarter“ platformoje. Kiekviena auka yra svarbi, nesvarbu, didelė ar maža. Kūrėjų tikslas yra pasiekti kuo daugiau žmonių visame pasaulyje ir palaikyti diskusiją „Borders“ pagalba.

Jei jus sudomino šis projektas, padėkite Abrielei ir Thanos žengti dar vieną žingsnį arčiau savo tikslo išleisti šią knygą!

“Manome, kad tokia platforma, kaip „Kickstarter“, yra ideali „Borders“ projektui. Nuo pat pradžių mus skatino kitų pagalba. Koncepcija, turinys, redagavimas ir visi padaryti žingsniai, kurie mus atvedė iki šio taško, buvo daromi skirtingų žmonių, vedamų bendro tikslo. Būtent dėl to sekantis „Borders“ etapas priklauso nuo jūsų. Tik su jūsų pagalba „Borders“ gali tęsti savo kelionę ir pasiekti žmones. Kiekvienas jūsų indėlis į šį projektą, nesvarbu, mažas ar didelis, numato sekantį žingsnį, kurį žengs „Borders“- Thanos Kyratzis ir Abriele Skaite.

Drimmolo (Emma), viena iš knygos bendraautorių, užfiksavo knygos idėją šiame vaizdo įraše:

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite oficialiame „Kickstarter“ puslapyje. Dėkojame už jūsų paramą!

Abrielės kūrybą galite sekti jos Instagram paskyroje, bei YouTube kanale.

Daugiau apie Kurk Kurk veiklą galite sužinoti skaitydami mūsų tinklaraščio įrašus. Prašome aplankyti mūsų puslapį ir pamėgti mus per Facebook ar Instagram, kur skelbiame visas naujienas. Iki kito karto!

Urtė Baranauskaitė

Kurk Kurk kūrybinių dirbtuvių organizatorė ir edukatorė. Domisi senąja fotografija, grafika ir grafiniu dizainu. Šiuo metu kuria įrašus Kurk Kurk blog'ui ir dirba prie kitų meninių projektų.

Komentarai

Parašykite komentarą

Norėdami komentuoti prisijunkite